Вплив людини на довкілля
2019 Січ 29, 8:23 PM

«У безморальному суспільстві всі винаходи, що збільшують владу людини над природою, - не тільки не благо, але безсумнівно й очевидне зло», - так говорив Лев Толстой. Цей вислів відображає проблему впливу антропогенного фактору на навколишнє середовище. 

Як Ви вважаєте, яким чином можна уникнути екологічних проблем, що спричинені антропогенним фактором?

Категорія: Мої файли | Додав: oksana-shpundra
Переглядів: 834 | Завантажень: 0 | Коментарі: 11 | Рейтинг: 2.0/2
Всього коментарів: 11
avatar
3
1 volotsvska00 • 9:14 PM, 2019 Січ 29
Контакт з природую починається з ранього дитинства . Цей процес повинен грунтуватися на психологічних особливостях дошкільнят .У ставленні дитини до природи велику роль зіграють батьки , які своїм прикладом показують модель поведінки та відношення для наслідування. Дуже важливо показати ді
тям, що по відношенню до природи вони займають позицію більш сильної сторони і тому повинні берегти її й піклуватися про неї, а також вміти помічати дії інших людей, однолітків і дорослих, давати їм відповідну моральну оцінку. Екологічне виховання - це один з основних аспектів морального виховання. Адже виховання дитини до природи виробляє в ньому ті моральні норми, які в майбутньому будуть стримувати уже дорослу особу від недбалого ставлення та використання природніх ресурсів .
avatar
1
2 gnatkovlada • 9:49 PM, 2019 Січ 29
Згідна з цією думкою, так як деякі люди зараз взагалі не думають про наслідки своїх вчинків і не прогнозують майбутнє нашої планети.Катастрофи, що можуть бути "помстою" природи, для них не є серйозними проблемами. З цього виходить те, що діти виростають в такому середовищі і такому ставленні дорослих до природи і тим самим вони виростуть як їх батьки. Тому із самого дитинства варто наголошувати дітям про найголовніше що в нас є - життя на нашій планеті, і що потрібно находити певний зв'язок з природою для подальшого взаємозв'язку з нею.
avatar
3
3 xfgmmnbn • 11:37 PM, 2019 Січ 29
Звісно на нашій планеті дуже багато екологічних проблем це неякісна вода,забруднення повітря,знищення лісів,побутові підходи,Чорнобильська катастрофа ну і так далі...але щоб захистити  і уникнути екологічні проблеми,це треба робити із самого з себе,розпочати  із  простого викидувати мусор в контейнери або урни...Але для нас важливо навчити наших майбутніх дітей про захист навколишнього середовища.Пояснити дитині,що не можна викидати пляшки з-під води або обгортки від цукерок на вулиці.Завжди потрібно шукати урни.Також показати і пояснити дитині,як важливо прибирати за собою сміття на пікніках і не засмічувати водойми.Станьте дитині прикладом для наслідування.Звісно в дитячих садочках разом з батьками є такі екологічні суботники  як "День довкілля України"для дитини буде і цікаво і тим самим дитина покаже своє відношення до природи,можна зробити елементарні речі це як посадити дерево або кущ,розбити клумбу для квітів,прибрати сміття,зробити годівниці для птахів) Я вважаю ,що спочатку треба мінятися самому,а вже потім пояснювати і показувати на своєму прикладі дитині,що кожна людина повинна дбати про природу і берегти її красу,а не руйнувати!


avatar
1
4 alinasverhyn2001 • 0:28 AM, 2019 Січ 30
У наш час,людина хоче як найбільш полегшити собі життя,та зробити його комфортнішим.Наприклад будуючи сучасні будинки,вирубує тисячі лісів, адже потрібна територія для будування.Навіть не зважаючи на видиму загрозу людству,продовжується забруднення річок та повітря, через мільйони фабрик і тд. Я вважаю щоб уникнути цього,люди повинні припинити намагатися оволодіти природою,а навчитися цінити її,та як то кажуть знаходити компроміси,так щоб життя було комфортним але при цьому не шкодуючи матінки природи. Тому,що не ми володіємо природою,а вона нами. Тому вирішенням проблеми такого роду,я вважаю зменшити вирубку лісів,та винайти інший спосіб позбутися відходів замість викидання їх у навколишнє середовище. Якщо ми будемо більше турбуватися про те що нас оточує,то і природа нам віддячить тим самим,але ж якщо продовжимо таке відношення як зараз,то отримаємо тисячі природніх катастроф. З погляду майбутнього вчителя, також вважаю що з дитинства потрібно привчати молоде покоління цінувати природу,та не шкодить їй.
avatar
1
5 Дарія Абзелімова • 7:38 AM, 2019 Січ 30
На мою думку, людина має дуже великий вплив на природу, і не завжди цей вплив іде на благо природі. Я, як майбутній педагог, вважаю, що саме з дитинства потрібно розказувати діткам, що природу потрібно захищати, а не вбивати. Це можна розповісти на заняттях з природознавства. Діти повинні знати, що не потрібно вирубувати ліси, що на їхньому місці збудувати мегаполіси, тому що дерева - це « легені природи ». Це потрібно робити саме в дошкільному віці, коли діти все «всмоктують», неначе губка, і їм постіше пояснити такі важливі аспекти нашого життя.
avatar
1
6 jenha4cko2013 • 10:10 PM, 2019 Січ 30
Здійснення суцільних вирубок і створення замість мішаних лісів монокультур призводить до невідновних втрат флористичного багатства лісів і до подальшого збіднення генофонду цінних місцевих популяцій дерев і чагарників, до переривання вікових адапційних і видоутворюючих процесів, випадання рідкісних, реліктових і ендемічних елементів аборигенної флори. При цьому насамперед порушується природне відновлення деревних порід, інших видів фітоценозу корінного типу лісу. Поступово з кожною подальшою вирубкою вилучають рідкісні види або види, які погано відновлюються, що спричинює до спрощення видового складу лісового біоценозу. Наприклад, травостій через елімінацію цибулинних, орхідних і товстокореневищних рослин збіднюється до рихлокущових і дернинних злаків, а також рудеральних видів.
Людина почала негативно впливати на природу з того моменту, як виділилася з тваринного світу, але в біосфери вистачало асиміляційного потенціалу , щоб протистояти цим діям.Антропогенні забруднення біосфери різного походження та масштабу (механічні, фізичні, хімічні, біологічні та біотичні) згубно впливають на стан біосфери і здоров'я людини.
avatar
1
7 chuhriyl1 • 10:14 PM, 2019 Січ 30
Людина в сучасному світі є дуже байдужою до всього.Здебільшого ми бачимо лише те,що несе за собою ненативні наслідки.Будують заводи та підприємства,які «повинні» давати їм великі прибутки.При цьому ніхто не задумується про те,щоб побудувати завод для переробки того ж самого пластику і тому подібне,адже природа не «розкладає» і це не є потім добривом.
Саме страшніше є те,що через велику кількість людей які здійснюють поганий вплив на природу,ми не можемо побачити людей,які творять добро.Вони насаджують сади,ліси,що очищає повітря і приносить плоди.В своєму житті потрібно постаратися менше використовувати папір,адже велика кількість деревини затрачається при цьому.
Потрібно показати хороший приклад,щоб змінити світ живої природи накраще,адже потім буде більше тварин і

рослин,бо наша діяльнісь призводить до їх знищення і занесення до «Червоної книги України»!
avatar
1
8 ivchenkonatali01 • 10:56 PM, 2019 Січ 30
Н
а мою думку саме у XX| столітті людина несе найбільш рушійну загрозу природі. Це підтверджується тим, що ми висушуємо водойми,забруднюємо повітря, вирубуємо ліси,тому ми маємо задуматися про свої вчинки. Вся надія тільки на майбутнє покоління, яке ми з малку повинні привчати до гармонії з природою. Саме з дитинства дитина формує для себе найважливіші правила і принципи, які візьме з собою в подальше життя.Отже, як майбутній педагог, я вважаю за потрібне навчити дітей берегти і любити природу.
avatar
0
9 Мира Орап • 8:50 PM, 2019 Січ 31
Згодна з думками про те, що дитину потрібно потрібно привчати змалку любові до природи. Але саме діти люблять природу і піклуються про неї, а несуть негативний вплив природі дорослі. Їх машини забруднюють повітря своїм димом,також небезпечним забруднювачем повітря є тютюновий дим, з якого в повітря потрапляє, крім нікотину, велика кількість (близько 200) таких отруйних речовин, як чадний газ, бензоперин та інші. Люди вирубують ліси, щоб заробити на цьому. Ніхто не задумується над тим ,що буде через кілька років, як будуть жити їх діти та внуки.
Кожну людину з дитинства вчать гарно ставитися до природи, але вони, коли дорослішають про все чомусь забувають. Нам не потрібно чекати ,коли прийде наступне покоління і все виправить. Це все треба виправлять прямо зараз ВСИМ!
Також хочеться звернути увагу на те, як діти і деякі дорослі ставляться до тварин, вони можуть бити, ображати, знущатися з них. На мою думку, дітям потрібно постійно нагадувати і вчити їх, що тварини — це живі огранізми і вони все відчувають, що їм теж може бути боляче. Бо зараз дитина ображає тваринку, а потім вона ображатиме інших дітей, тому це потрібно припинити на початкових стадіях.
Розмови про те, який людина має вплив на природу, потрібно говорити не тільки в дошкільних навчальних закладах, а про це потрібно говорити і з дорослими людьми!
avatar
0
10 svetikusenko2000 • 8:36 AM, 2019 Лют 01
Я вважаю , що екологічні проблеми, повноцінно змінити неможливо, так як це залежить від кожної людини особисто, від того як вона ставиться до навколишнього середовища, а зараз, нажаль, не всі бажають його берегти. Проте, не все втрачено! Якщо кожен почне з себе робити щось для збереження чистоти, то можливо через певний час ми побачимо кращі зміни навколо себе! Тож єдиний на мою думку дієвий спосіб це слідкувати за тим як особисто я впливаю на цей світ.
avatar
0
11 _team_kriser_ • 1:50 PM, 2019 Лют 01
Я вважаю, що правильне ставлення людини до природи має виховуватися з раннього дитинства. Повзе жучок - не треба його давити. Ростуть квіти на галявині — не треба їх рвати, щоб потім викинути. Знайшов на вулиці кошеня чи цуценя — не бий, а погладь і погодуй. Тоді дитина виросте в милосердну та добру людину, яка буде пам’ятати, що її будинок — це не тільки її дім, а й весь світ, що її оточує.
Людина не повинна намагатися панувати над природою, вона зобов’язана співпрацювати з нею, прислухатися до неї. Тільки коли ми почнемо поважати природу, піклуватися про неї, людство й природа стануть єдиним цілим.
avatar